Skip links

Tanışalım

Daha önce tanışmadık mı?
Gelin tanışalım.

Kim bu Atakan Okul?

Önceliklemerhaba

Hıphızlı bir özetle

1997 Sivas doğumluyum. Tüm eğitimimi Sivas'ta tamamladım. Fizik Tedavi Teknikerliği ve Radyo Televizyon bölümlerini okudum.

Sektöre nasıl girdim?

Medya işleri dışında da birçok işte çalıştım ama liseden mezun olduktan sonra görsel efekt işlerine merak saldım ve hobilerim iş kaderimi belirlemiş oldu.

Medya Sektörü

İşler yoğun

Neden bu iş?

Severek yaptığım için. Daha önce fizik tedavi bitirdim ve o mesleği sevemediğim için yapmak istemedim.

Neden birden fazla alan?

Başlarda sadece video işleri ile ilgileniyordum. Bir ajansta çalışıp içerik üren bir duruma geldikten sonra iş yükü attığı için logo tasarlamak, sosyal medya içerikleri üretmek gibi farklı iş kollarını da benimsedim ve kendimi geliştirdim.

Çalışma planı

Neden freelance?

Yaklaşık 4 yıl kadar bir medya ajansında çalıştım. Yeterli tecrübe ve birikimi kazandıktan sonra kendi işlerimi yapmaya kadar verdim.

40+
Firma
98%
Olumlu geri bildirim
100+
Fotoğraf ve Video Çekimi
2,500+
Üretilen içerik
Web Sitem

Portfolyom

İlgilendiğim işleri kolaylıkla gösterebileceğim bir platforma ihtiyaç duyduğum için bu web sitesini oluşturdum. Yakında daha fazla içerik ekleyeceğim. Portfolyomu incelemek için aşağıdaki sayfayı görüntüleyebilirsiniz.

Kısa Soru-Cevap

İlgili bir okuldan mezun olan ya da eline bilgisayarı alan sosyal medyada bir oluşumla kendine hesap açabiliyor. Bir oluşuma gideceksem bunun yeterince birikim ve iş gücü sağlandıktan sonra olmasını tercih ederim. Kısacası henüz değil.

Kendimi profesyonel olarak tanımlamak istemiyorum ama ilgilendiğin her alanda oldukça iyi olduğuma inanıyorum ve kendimi her gün geliştiriyorum.

Reklam her iş alanında önemli bir yere sahip. Sosyal medyada ilgilendiğiniz her şeyle ilgili karşınıza reklam çıkabiliyor ve bu reklamların doğru şekilde üretilmesi gerekiyor. Bu bağlamda bitmeyecek bir ihtiyaç alanı ilgilendiğim işler ve yükselerek gelişmeye devam ediyor.

Portfolyomdaki kategorileri gördüyseniz birden fazla işle ilgilendiğimi anlamıştırsınız. Tek bir alanda ustalaşmak isterdim ama her bir alanın diğerine ihtiyacı var. Bu ihtiyaç nedeniyle kendimi her alanda geliştirmeye devam ediyorum. Sosyal medyasını yönettiğim, görsel tasarım ürettiğim bir firmanın ürün çekimlerini, video çekimlerini ya da web sitesini başkalarının yapması beni oldukça sınırlar. Birden fazla alanda en iyisi olmak kolay değil ama elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum.

İki işinde belirli zorlukları var tabi ama iki işi yapmaktan da çok keyif alıyorum.

Aklınızda bir proje mi var?
Gelin konuşalım.

Web deneyiminizi iyileştirmek için çerezlere izin verin.
Keşfet
Kaydırın